CZE  ENG  RU  UKR 

O firmě Servis IT, s.r.o.

Firma Servis IT, s.r.o. je registrována v České republice u rejstříkového soudu v Praze pod spisovou značkou C 149870 jako společnost s ručením omezeným s jediným vlastníkem - fyzickou osobou, občanem České republiky.

Historie firmy sahá až do roku 2004, kdy začala fungovat jako samostatná divize v rámci spřátelené firmy orientované na IT. Divize Servis IT se věnovala prodeji a zajištění inzerce na internetu, zejména na vyhledávači Google. Specifikem nabízené služby bylo cílení na přední pozice a zajištění stabilních předních pozici našim zákazníkům.

V roce 2005 došlo k úspěšnému rozšíření nabídky služeb do Slovenské republiky.

V roce 2007 jsme zahájili první partnerskou spolupráci s naším slovenským velkoobchodním partnerem, který převzal marketingové aktivity na Slovensku. Naše kmenové slovenské zákazníky jsme si ponechali.

V roce 2008 jsme zahájili druhou partnerskou spolupráci s obchodní firmou v České republice, která prostřednictvím desítek svých obchodníků nabízí služby na českém trhu.

Ze zprvu experimentální nabídky se stala fungující divize obratem i ziskem řádově převyšující obrat spřátelné mateřské firmy. V roce 2009 se proto divize Servis IT osamostatnila a zaregistrovala jako společnost Servis IT, s.r.o.

Naší prioritou je stabilní spokojený vztah mezi našimi zaměstnanci a zákazníkem, partnerem a jeho obchodníky.

O firmě