CZE  ENG  RU  UKR 

Pro investory

Máte-li volný kapitál, zvažte prosím příležitost investice do dynamického segmentu online inzerce. Ukrajujte jejím prostřednictvím každým rokem větší a větší podíl z koláče firemních investic do reklamy a zúčastněte se nevyhnutelného převzetí tučného podílu tištěné inzerce. Zhodnoťte svůj kapitál s dobrým pocitem ekologického pokroku.

Výhledy online inzerce

Objem internetové inzerce (14,6 mld. Kč / ČR 2014) ještě nedosahuje objemů inzerce v tištěných médiích (17,5 mld. Kč / ČR 2014) a v televizi (31,2 mld. Kč / ČR 2014) podle odhadu sdružení pro internetovou reklamu v ČR (http://www.spir.cz). Přitom zejména inzerce na vyhledávačích je velice účinný nástroj cílící přesně na platícího zákazníka - toho, který aktivně hledá službu či výrobek. Prognózy hovoří jednoznačně pro online inzerci a růst můžeme očekávat i v tomto roce.

Specifika

Od ostatních poskytovatelů online inzerce nás odlišuje zejména služba AdTopic AdTopic .fix, kterou našim zákazníkům (a zákazníkům našich partnerů) zajišťujeme stabilní pozice na předních místech. Dá se říci, že tak cílíme na skupinu vysokoprofilových inzerentů požadujících prvotřídní službu za tomu přiměřenou cenu. Současně intenzivně využíváme několik softwarových aplikací vyvinutých na míru našim potřebám, kterými snižujeme objem náročné manuální práce našich zaměstnanců všude, kde to je možné.

Výsledky

Přestože vedeme naše podnikání v poněkud ležérním duchu a vztah s našimi zákazníky a partnery si spíše užíváme, než abychom dbali bojovných marketingových strategií maximalizujících výnos, dostali jsme se během sedmi let na roční obrat ve výši několika set tisíc Eur. Náš obchodní model stavící zejména na specifické službě AdTopic AdTopic .fix jsme tak vcelku úspěšně ověřili v České republice a Slovenské republice. Kromě našeho vlastního portfolia zákazníků spolupracujeme se dvěma velkými obchodními partnery v ČR a SR.

Kapacita našeho modelu

Dobře si dovedeme představit a pozvolna pracujeme na rozšíření našeho modelu do zemí jako Polsko, Ukrajina, Rusko či Maďarsko, kde jsou v online inzerci velice podobné podmínky jako v ČR a jazyková bariéra je minimální resp. dostupnost zaměstnanců hovořících rusky, ukrajinsky či polsky je v našem působišti - v Praze bezproblémová. Finančně i procesně náročnější by byl přesun našeho modelu do zemí jako je Německo či USA, i toto by však mohlo být zvládnutelné.

Příležitost pro Váš kapitál

Bez větších obtíží a prakticky beze změn v našich firemních procesech jsme připraveni přijmout Váš kapitál ve výši 200 000 Eur - 2 mil. Eur a zajistit Vám výnos cca 10 % P.A. (před zdaněním).

Pokud byste se kromě kapitálového vstupu chtěli aktivně podílet na organizaci firmy či na její razantnější expanzi na nové trhy, eventuelně na intezivnějším vytěžení již obsazených trhů, je to možné. Lze pak cílit na výnos vyšší. Samozřejmě ruku v ruce s rizikem, že Vaše organizační změny či záměry nepřinesou plánovaný užitek a investice vynese méně než naše střídmá nabídka 10 %.

Etika kapitálu

Vedle přirozené tržní potřeby maximalizovat zisk si ceníme pohody při práci a vnitřního klidu z dobře vykonaného díla. Proto prosíme každého potenciálního investora, aby netestoval pevnost našich morálních zásad nabídkou kapitálu, u něhož není zřejmý bezproblémový původ. Kromě zdrojů za hranicí zákona bychom měli dilema i ze zdrojů na hranici zákona - výherní automaty, sázky, půjčky cílené na exekuce, tabákový průmysl a podobně.

Máte-li zájem

Neváhejte nás prosím kontaktovat. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Pro investory