CZE  ENG  RU  UKR 

Staňte se naším partnerem

Jste fungující obchodní firma a hledáte další možnosti růstu? Máte-li stabilní portfolio zákazníků, můžete rozšířit škálu Vámi zajišťovaných služeb o další unikátní prvek. Máte-li síť obchodníků či call-centrum, můžete zpestřit jejich nabídku dobře prodejným produktem, který svou přímočarostí a srozumitelností doslova otevírá dveře. V partnerství s námi se můžete soustředit na obchod a péči o zákazníka, zatímco my odvedeme technickou práci.

Co pro Vás zajistíme my?

 • Unikátní produkt, jímž jasně a srozumitelně oslovíte zejména náročného klienta, který chce být na internetu vidět. Typický spokojený zákazník obnovuje smlouvu několik let.
 • Zaškolení Vašich obchodníků - jak produkt uvést, co důkladně vysvětlit, k čemu se zavázat - jasné a přesné představení služby minimalizuje pozdější reklamace a maximalizuje obnovy kampaní.
 • Propagační materiály - v případě, že se rozhodnete prodávat pod naší značkou AdTopic AdTopic, zajistíme Vám propagační materiály.
 • Ceníky - v bouřlivém světe PPC reklamy velmi podobném dění na burze dokážeme zkalkulovat pevné a srozumitelné měsíční ceny - zásadní specifikum naší služby AdTopic .fix AdTopic.
 • Konzultace - i v průběhu obchodního jednání - co komu prodat a co raději ne, co na internetu "letí" a co jsou "vyhozené peníze".
 • Každodenní pozicování inzerátů - časově a procesně nejnáročnější činnost - základ naší služby.
 • Možnost péče pod Vaší hlavičkou - můžete (a nemusíte) nám přenechat vyřizování reklamací v přímém kontaktu se zákazníkem pod hlavičkou Vaší firmy.

Co zbývá na Vás?

 • Příprava www prezentace a propagačních materiálů - pokud se rozhodnete prodávat produkt pod vlastní značkou.
 • Nalezení zákazníka.
 • Realizace obchodu - sestavení konkrétních inzerovaných výrazů a cílových pozic (garancí) výkonnostně i cenově vhodných pro konkrétního zájemce.
 • Péče o zákazníka - vyřizování reklamací a drobné modifikace kampaně v jejím průběhu (můžeme převzít, a to i v případě prodeje pod Vaší značkou).
 • Fakturace a vymáhání pohledávek (můžeme převzít v případě prodeje pod značkou Ad Topic AdTopic).

Standardní formy partnerství

Regionální partner - prodejce výpočetní techniky nebo webdesignérská firma v krajském městě - na základě pasivního marketingu můžete očekávat 5-10 objednávek v průměrné ceně 10 000 Kč / 400 Eur měsíčně. Provize cca 10-15 %. Prodej pod značkou AdTopic AdTopic.

Národní partner - obchodní firma - jeden průměrně talentovaný obchodník prodávající výhraně naši službu přinese obrat cca 15 000 Eur měsíčně. Prodej pod značkou AdTopic AdTopic nebo pod vlastní značkou.

Výhradní národní partner - jediný v daném státu. Troufáme si odhadnout, že finanční limit obratu u služby AdTopic .fix je 60 000 Eur na 10 mil. obyvatel měsíčně - vzhledem k omezenému počtu předních pozic na vyhledávačích, vzhledem k omezenému počtu slov a na základě naší zkušenosti z ČR a SR. Služba AdTopic .maagement má řádově vyšší limit. Prodej pod značkou AdTopic AdTopic nebo pod vlastní značkou.

Volné regiony

Následující tabulka představuje přehled regionů v nichž technicky a organizačně zvládáme zajistit naši službu a v nichž hledáme partnery. U ostatních států nás prosím kontaktujte.

Region Partnerství
Česká republika
Regionální partner
Národní partner
Slovenská republika Regionální partner
Polsko Regionální partner
Národní partner
Maďarsko Regionální partner
Národní partner
Výhradní národní partner
Ukrajina Regionální partner
Národní partner
Výhradní národní partner
Rusko Regionální partner
Národní partner
Výhradní národní partner
Ostatní státy Kontaktujte nás

Máte-li zájem...

Prosíme, kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme bližší dotazy a dohodneme detaily spolupráce.

Pro partnery